Laser Quest Eindhoven
http://www.lqehv.nl/phpBB2/

LQ Pool Toernooi April 2009
http://www.lqehv.nl/phpBB2/viewtopic.php?f=18&t=275
Page 2 of 2

Author:  Tomahawk [ Tue May 12, 2009 9:52 am ]
Post subject: 

Marc G. - Ramon is ook gespeeld. volgens mij was het 0-5.

Author:  IDNT [ Wed May 13, 2009 7:41 am ]
Post subject: 

Paul vd V. - Michiel T. = 0 - 5

Author:  IDNT [ Sun May 17, 2009 9:40 pm ]
Post subject: 

Hierbij het geupdate leaderboard. Er zijn weer een hoop wedstrijden toegevoegd. Zou iedereen de gespeelde wedstrijden kunnen doorgeven aub?

Author:  IDNT [ Sun May 24, 2009 11:38 pm ]
Post subject: 

Akko - Michiel = 0 - 5

Author:  IDNT [ Tue Jun 02, 2009 8:05 am ]
Post subject: 

Florian - Michiel = 1 - 5

Author:  Polluz [ Tue Jun 02, 2009 10:04 am ]
Post subject: 

akko - rob 0-5
ramon - rob 0-5

Author:  IDNT [ Tue Jun 02, 2009 10:15 am ]
Post subject: 

Zo.. Rob geeft goed gas!

Author:  Polluz [ Wed Jun 03, 2009 3:21 pm ]
Post subject: 

mja, vooral tegen akko was ie goed. onze wedstrijd was eigenlijk niet zo goed. zelf nogal last dat ik vermoeid was en dat gaf ieder frame net de doorslag, verschil was niet heel groot.

maar ja, dan moet wim rob maar krakken en ik jou xD

R.

Author:  IDNT [ Sun Jun 28, 2009 5:31 pm ]
Post subject:  Re: LQ Pool Toernooi April 2009

Wim - Michiel T // 5 - 4

Author:  IDNT [ Tue Jun 30, 2009 8:34 pm ]
Post subject:  Re: LQ Pool Toernooi April 2009

Erik - Michiel T. // 0 - 5

Author:  IDNT [ Wed Jul 08, 2009 7:32 am ]
Post subject:  Re: LQ Pool Toernooi April 2009

Ramon - Michiel T. = 5 - 3

Author:  Merf [ Mon Nov 23, 2009 4:14 pm ]
Post subject:  Re: LQ Pool Toernooi April 2009

Auch.
Wooooopiishhh..

Page 2 of 2 All times are UTC + 1 hour
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/